Od ponad 20 lat tworzę projekty wnętrz prywatnych oraz publicznych w Polsce i za granicą. Projektuję również meble dla najlepszych fabryk mebli w Polsce (Swarzędzkie Fabryki Mebli, Wielkopolskie Fabryki Mebli, KLOSE Pomorskie Fabryki mebli, Jarocińskie Fabryki Mebli, Fabryka Mebli FAMOS, i inne).
Obecnie zajmuję się głównie projektami wnętrz a doświadczenie zdobyte w przemyśle wykorzystuję przy projektach mebli nietypowych.
Przy większych realizacjach pracuję we współpracy z projektantem Michałem Biegańskim, również absolwentem ASP w Poznaniu Razem tworzymy zespół mogący podjąć się największego nawet zadania.
Oferuję szeroki zakres współpracy. Mogę zająć się wyłącznie koncepcją, wykonać projekt o szczegółowości, którą Państwo zamówią lub przyjąć funkcję inwestora zastępczego.
Zakres współpracy oraz proponowane rozwiązania są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Inwestorów.
Państwa zadowolenie jest dla mnie największym sukcesem i dlatego też dbam o to, aby projekt realizowany był w założonym czasie i w ramach określonego budżetu. Dzięki doświadczeniu potrafię zaproponować rozwiązania dopasowane do każdego klienta i na „każdą kieszeń”.
Współpracuję z rzetelnymi firmami wykonawczymi. Jestem w stanie zrealizować Państwa wnętrze od koncepcji wstępnej poprzez projekt wykonawczy, nadzór autorski, po kompleksową realizację „pod klucz”.


JAK-DESIGN
+48 601 934 136
jakubbaczyk@jak-design.pl